V e-shopu regaly-net.cz nyní najdete také šatní skříňky a šatní boxy. Pojďme si nové produkty představit zblízka!

Skříňka i box jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu. Dvířka zaujmou příjemným tmavomodrým odstínem. Jak šatní box, tak skříňka jsou opatřeny zámkem a dvěma větracími otvory.

Zatímco šatní skříňka má uvnitř polici, tyč na ramínka a háčky, šatní box sestává ze dvou samostatných komor s policemi, které zároveň utvářejí prostor pro boty.

Rozměry a kapacita obou (hloubka: 500 mm, šířka: 300 mm, délka: 1880 mm) plně dostačují k pohodlnému pověšení a uskladnění šatstva, obuvi a dalších věcí.

Šatní skříňky do posiloven i do předsíně

Se šatními skříňkami se asi nejčastěji setkáváme na koupalištích, ve sportovních šatnách, posilovnách, tělocvičnách a v dalších sportovních a kulturních zařízeních.

Díky úzkému profilu a uzamykatelnosti jsou na podobných místech tím nejvýhodnějším řešením. Šatní box může být, pokud jde o úsporu prostoru, ještě lepší variantou. Hodí se však spíše pro uskladnění menšího počtu šatstva, případně zavazadel.

Skříňky a boxy ale stejně dobře využijete například v předsíni, v dětském pokoji a v dalších místnostech!

Bundy, šály, čepice a další šaty, které by na volném věšáku zavazely, najdou v šatní skříňce své vyhrazené místo, kde nebudou překážet. Ušetříte tak prostor a díky větrání a cirkulaci vzduchu zůstane vaše oblečení bez újmy na kvalitě.

Skříňkou nebo šatním boxem můžete vybavit i dětské pokoje nebo další místnosti, kde potřebujete uskladnit méně početné šatstvo.

Kombinované šatní skříňky z regaly-net.cz se vyplatí

A to z několika důvodů!

Předně – jejich provedení kombinované šatní skříňky nabízí jak tyč na ramínka na šaty, tak horní polici pro uskladnění obuvi či jiných věcí.

Celokovový materiál z ocelového plechu zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Na šatní skříňky a boxy získáte pětiletou záruku.

A díky přijatelné ceně navíc nemusíte nad pořízením šatní skříně příliš váhat.

A nezapomeňte, že s pořádkem ve vaší kuchyni, garáži či ve sklepě vám pomohou také naše regály!